PAGUNDA redakcija
El. paštas pagunda@presa.lt
Tel.: (8-37) 407499
Adresas: UAB „Presa“, „Pagunda“, Gedimino g. 47-137, 44242 Kaunas

Prenumerata
Mob. tel. 8 620 77730
El. paštas prenumerata@presa.lt

Pagunda kontaktai


„aha!“ – pirmasis galvosūkių žurnalas Lietuvoje (leidžiamas nuo 1992 m.). Jį drąsiai galima vadinti „Kryžiažodžių informaciniu centru“. Kodėl? Todėl, kad 32 puslapių kiekvieną mėnesį išeinantis žurnalas Jums gali būti puikus gidas keliaujant po kryžiažodžių pasaulį, nes jame rasite ir galėsite „pačiupinėti“ savo rankomis ir galva įvairiausių tipų galvosūkių. Taigi Jūsų laukia šie lankomi „objektai“: panoraminiai (skandinaviški) kryžiažodžiai, klasikiniai kryžiažodžiai, žodžių surašymai, žodžių išbraukymai, kriptogramos, ratažodžiai, loginiai galvosūkiai, rebusai, viktorinos, japoniški paveikslėlių galvosūkiai, sudoku, Hitoši, Kakuro ir t. t. Spręsdami „aha!“ galvosūkius Jūs galite ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir įgyti naujų žinių ar prisiminti tai, ką buvote pamiršę. Be to, galite dalyvauti konkursuose ir burtų keliu laimėti piniginių prizų. Žurnalas „aha!“ – geriausia pramoga!

Prenumeruoti

aha!


„Aha! Panoramos“ – žurnalas mėgstantiems panoraminius kryžiažodžius. Spręsdami puikiai praleisite laiką, galbūt sužinosite ką nors nauja ar prisiminsite tai, ką jau pamiršote. Suabejoję, ką rašyti, galėsite žvilgtelėti į gale esančius atsakymus ir užpildysite visus brėžinio langelius. Na, o norintys laimėti gali dalyvauti konkurse. Pakanka išspręsti vieną iš dviejų pažymėtų kryžiažodžių ir jūsų piniginė gali pasipildyti…
aha! Panoramos


„aha! Išbrauk!“ – žurnalas visai šeimai. Ieškoti žodžių gali visi, kurie pažįsta raides ir moka jas sujungti į žodžius. Tad nėra ko delsti, čiupkite pieštuką ar bet kurią kitą rašymo priemonę ir – pirmyn. Jūsų laukia įvairios užduotys ir piniginiai prizai!
aha! Išbrauk!


Žurnalas skirtas jau pažengusiems klasikinių sudoku sprendėjams, tad prireiks ne tik kantrybės ir atidumo, bet galbūt ir pieštuko su trintuku. Ar užduotis atlikote teisingai, galite pasitikrinti, – žurnalo gale duoti atsakymai. Būtinai pabandykite laimę konkurse. Juk galbūt Fortūna pasistengs, kad šįkart laimėtumėte būtent jūs!
aha! Sudoku