PAGUNDA redakcija
El. paštas pagunda@presa.lt
Tel.: (8-37) 407499
Adresas: UAB „Presa“, „Pagunda“, Gedimino g. 47-137, 44242 Kaunas

Prenumerata
Mob. tel. 8 620 77730
El. paštas prenumerata@presa.lt

Pagunda kontaktai


„Pagunda“ – tai vienas pirmųjų lietuviškų žurnalų panoraminių kryžiažodžių mėgėjams.
„Pagunda“ skirta įvairaus amžiaus skaitytojams, kurie mėgsta bei vertina įdomius ir kokybiškus kryžiažodžius, nori lavinti atmintį ar pasitikrinti žinias. Šalia kryžiažodžio rasite po keletą sunkesnių žodžių. Azartiškiems sprendėjams yra puiki galimybė dalyvauti didžiajame „Pagundų“ konkurse, kurio prizinis fondas tikrai įspūdingas.

Prenumeruoti

Pagunda


Išsprendėte visus „Pagundos“ kryžiažodžius ir norite dar, o iki naujo numerio liko geros dvi savaitės? Ne bėda – žurnalas „Pagunda plius“ kaip tik jums. Jis skirtas įvairaus amžiaus panoraminių kryžiažodžių mėgėjams, vertinantiems įdomius ir kokybiškus kryžiažodžius, norintiems lavinti atmintį ir pasitikrinti žinias. Beje, „Pagundos plius“ sprendėjai taip pat gali dalyvauti didžiajame „Pagundų“ konkurse, kurio prizinis fondas tikrai įspūdingas.
Pagunda plius

Patogaus formato žurnale „Pagunda. Surask žodžius“ rasite net 60 žodžių išbraukymo užduočių. Be jau pamėgtų klasikinių ir labirintų išbraukymų, jame rasite ir kitokių – įdomesnių – šio tipo užduočių.
Žurnalo užduotis gali spręsti visi – nuo vos skaityti pramokusio vaiko iki garbingo amžiaus sulaukusio senjoro.
Pagunda Surask žodžius


„Panoraminiai“ – tai mėnesinis lengvų panoraminių kryžiažodžių žurnalas, kuris patiks ir moksleiviams, ir senjorams. Šalia kryžiažodžių pateikiami sunkesni žodžiai. Patys nekantriausi sprendėjai atsakymus ras jau tame pačiame numeryje, o mėgstantys konkursus galės bandyti laimėti pinigų. „Panoraminiai“ – puikus laisvalaikio leidimo būdas!

Prenumeruoti

Panoraminiai


Kodėl daugelis mano, kad spalvina tik vaikai? Juk tai puikus laisvalaikio leidimo būdas! Imkite spalvinimo priemones ir pamėginkite. Užmiršite slegiančias problemas, panirsite į kūrybą, o kai pabaigsite, galėsite ir kitiems parodyti, kad jumyse galbūt slypi dar nepripažinto menininko gyslelė…
Spalvinimo atokvėpis


Tokia maža ir tokia talpi kryžiažodžių knygelė! Joje rasite net 55 lengvai įveikiamus panoraminius kryžiažodžius, išbraukymo užduotį ir anekdotų. Puikus pasirinkimas laisvalaikiui, patogus dydis, galimybė laimėti sudalyvavus konkurse!
Leidžiamas kas 6 savaites.
Pagunda. Lengvi panoraminiai

Patogaus formato žurnalas „Pagunda. Išbraukymai“ – tai net 58 įvairiausios išbraukymo užduotys mėgėjams ieškoti ir rasti! Nereikia nei žodynų, nei interneto, pakanka rašymo priemonės ir… atidumo. Sėkmės ieškant ir dalyvaujant konkurse!
Leidžiamas kas 6 savaites.
Pagunda. Išbraukymai

Patogaus dydžio žurnalas, kuriame rasite net 58 panoraminius kryžiažodžius. Kiekviename puslapyje duoti keli sunkesni žodžiai, taigi spręsdami ne tik maloniai praleisite laiką, bet ir sužinosite kažką naujo. Be to, galite laimėti piniginių prizų.
„Pagunda. Perlo panoraminiai“ – tikras panoraminių kryžiažodžių mėgėjų perlas!
Leidžiamas kas 6 savaites.
Pagunda. Perlo panoraminiai


Tai patogaus formato žurnalas, kuriame yra net 59 užduotys. Be jau pamėgtų klasikinių ir labirintų išbraukymų, jame rasite teminių, paveikslėlių, dėlionių ir dar kitokių įdomesnių galvosūkių. Net neabejojame, kad kaskart paėmę šį žurnalą į rankas galėsite pasakyti: TAI BENT IŠBRAUKYMAI!
Spręsti galvosūkius bus smagu ir paprasta – neprireiks jokių žodynų ar žinynų, užteks pirmos po ranka pakliuvusios rašymo priemonės. Žurnalas bus puikus draugas keliaujant, ko nors laukiant ar tiesiog padės smagiai leisti laisvalaikį.
Leidžiamas kas 6 savaites.

Prenumeruoti

Pagunda. Tai bent išbraukymai


Turite laisvas penkias minutes? Išnaudokite jas prasmingai! Žurnale „Pagunda 5 minutės“ rasite lengvai išgliaudomų panoraminių kryžiažodžių, be to, galėsite paskaityti įdomybių, o anekdotai pakels Jums nuotaiką. Šis lengvų panoraminių kryžiažodžių žurnalas skirtas įvairaus amžiaus skaitytojams. Norintys laimėti prizų gali dalyvauti didžiajame „Pagundų“ konkurse, kurio prizinis fondas tikrai įspūdingas.
Pagunda 5 minutės


„Pagunda XL“
– dvimėnesinis, didelio formato, turintis išskirtinį stilių galvosūkių žurnalas. Netikite? Bent jau pavartykite, o tada ir nuspręsite. Žurnale rasite panoraminių kryžiažodžių, klasikinį, žodžių išbraukymų bei surašymų, sudoku, japonišką paveikslėlių galvosūkį, viktoriną, anekdotų ir t. t. Be to, siūlome ką nors pasikviesti į dvikovą – vienas galvosūkis padarytas taip, kad kartu jį gali spręsti du žmonės ir išsiaiškinti, kuris gudresnis ar greitesnis. Nekonkursinių galvosūkių atsakymai spausdinami tame pačiame numeryje, tad jei ko nežinosite arba norėsite pasitikrinti, galėsite tai padaryti tuoj pat. Be to, įveikę tik keletą galvosūkių, galite dalyvauti ir burtų tvarka laimėti piniginių arba daiktinių prizų.
Pagunda XL

„50 panoramų“ – tai mėnesinis žurnalas labai lengvų panoraminių kryžiažodžių mėgėjams. Čia rasite net 50 užduočių – jos tinka ir skubantiems, ir norintiems ramiai praleisti laisvalaikį. Anekdotai neleis liūdėti, o kiekvienas sprendėjas galės išbandyti sėkmę ir laimėti pinigų.
50 panoramų

Šiame patogaus formato žurnale gausu įvairių užduočių, kurios padės pamiršti rūpesčius ir puikiai praleisti laiką. Daugiausiai rasite panoraminių kryžiažodžių, prie jų duoti sunkesni žodžiai, o jei jų nepakaks, – žvilgtelėkite į žurnalo gale pateiktus atsakymus. Savo pastabumą ir atidumą galėsite pasitikrinti spręsdami žodžių išbraukymo užduotis, mėgstančiųjų skaičius laukia keletas sudoku galvosūkių, rasite ir klasikinį kryžiažodį, užduotį savo žinioms pasitikrinti, žodžių surašymo galvosūkį ir net kelis puslapius anekdotų. Atsiverskite žurnalą „Lengvi“ ir pajuskite lengvumą savo kasdienybėje!
Pagunda LengviSpręsti mėnesinio žurnalo „Išbrauk žodžius“ galvosūkius bus smagu ir paprasta – neprireiks jokių žodynų ar žinynų, užteks pirmos po ranka pakliuvusios rašymo priemonės. Net neabejojame, jog žurnalas bus puikus draugas keliaujant, ko nors laukiant ar tiesiog padės smagiai leisti laisvalaikį. Beje, žodžių braukymo galvosūkiai lavina atmintį, pastabumą, kantrybę ir, kas svarbiausia, juos gali spręsti visi – nuo paties jauniausio iki vyriausio.
Išbrauk žodžius


Knygelėje „Pagunda klasikiniai sudoku“ rasite net 118 japoniškų sudoku galvosūkių nuo lengviausio iki sunkiausio.

Žurnalas išeina kas 6 savaitės.

Pagunda klasikiniai sudoku