LAPĖS redakcija
El. paštas lapes@presa.lt
Tel.: (8-37) 407499
Adresas: UAB „Presa“, „Lapės“, Gedimino g. 47-137, 44242 Kaunas
Lapės kontaktai


Sudoku – tai galvosūkiai, kuriuose reikia surašyti skaičius. „Lapės klasikiniai sudoku“ jums siūlo net 90 užduočių – nuo lengviausių iki sunkiausių. Jei suabejosite, ar tinkamą skaičių rašote, galėsite pasitikrinti žurnalo gale, ten duoti visi atsakymai.
Juk jei gali kiti, galite ir jūs!
Lapės. Klasikiniai sudoku

 „Lapės Išbraukymai“ – dvimėnesinis galvosūkių žurnalas, kuriame rasite įvairių žodžių išbraukymo galvosūkių, kuriuos spręsti gali visi – nuo trimečio „kodėlčiuko“ iki garbingo amžiaus senjoro. Neprireiks jokių žodynų ar žinynų, užteks pirmos po ranka pakliuvusios rašymo priemonės.
Lapės Išbraukymai

 „Lapės Sudoku“ – dvimėnesinis japoniškų skaičių galvosūkių žurnalas. Jame rasite ne tik įprastus sudoku, bet ir keletą rūšių jų atmainų, lengvesnių ir sudėtingesnių hitoši, „žvaigždoši“ (pagal formą) ir dar tokių, kuriems lietuviškų pavadinimų kol kas nesugalvojome Visi jie suskirstyti į tris sudėtingumo lygius, o atsakymus rasite to paties numerio gale. Be to, įvadiniame puslapyje aiškiai ir suprantamai parodyta, kaip spręsti visas galvosūkių rūšis, todėl žurnalas puikiai tinka ne tik gerai susipažinusiems su japoniškais galvosūkiais, bet ir pradedantiesiems. Tad jei esate skaičiukų galvosūkių mėgėjas ar šiaip japonų gerbėjas – „Lapės Sudoku“ Jums tiks idealiai.
Lapės Sudoku

 „Lapės Japoniški galvosūkiai“ – dvimėnesinis vienos rūšies galvosūkių žurnalas, kuriame naudodamiesi duotomis skaičių užuominomis turite rasti paslėptą paveikslėlį. Žurnale yra 19 įvairių dydžių ir sudėtingumo galvosūkių. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai sunku. Nieko panašaus! Gerai išnagrinėję pavyzdį ir pradėję nuo lengviausių, Jūs tikrai „užsikabinsite“. Atsakymai spausdinami tame pačiame numeryje. Jei gali kiti, tai galiu ir aš!
Lapės Japoniški galvosūkiai

 Populiariausi panoraminiai (skandinaviški) kryžiažodžiai, kuriuos pateikiame dvimėnesiniame žurnale „Lapės Panoraminiai“ yra įvairaus sudėtingumo – nuo paprastų ir lengvai įveikiamų iki tokių, kurių atsakymų teks paieškoti knygose ar „paguglinti“ internete. Jei tingite ar šiaip nenorite ieškoti atsakymų kažkur kitur, nieko baisaus – visus atsakymus rasite to paties numerio gale.
Lapės Panoraminiai

Jau iš pavadinimo visiškai aišku, ką rasite dvimėnesiniame žurnale „Lapės Lengvi panoraminiai“. Tad nėra ko laukti – čiupkit rašiklius ir pirmyn! Beje, ar žinote, kuo pesimistas skiriasi nuo optimisto? Ogi tuo, kad pesimistas kryžiažodžio atsakymus įrašo pieštuku, o optimistas – tušinuku 🙂
Lapės Lengvi panoraminiai

 „Lapės išbraukymai ir surašymai“ – dvimėnesinis galvosūkių žurnalas, kuriame rasite dviejų tipų galvosūkius. Tai įvairūs žodžių išbraukymų ir surašymo galvosūkiai. Sprendžiant šio žurnalo užduotis neprireiks žodynų ar enciklopedijų – visiems galvosūkiams spręsti pakaks pieštuko, pastabumo ir kantrybės. Na, o jei šių ypatybių neturite ar norite jas pagerinti – „Lapės išbraukymai ir surašymai“ bus labai tinkamas pasirinkimas. Galvosūkių atsakymai skelbiami tame pačiame numeryje.
Lapės išbraukymai ir surašymai

 Juoktis sveika. Mokslininkai teigia, kad juokas malšina skausmą ir gydo daugelį ligų, be to, gerina nuotaiką ir padeda užmegzti naujų pažinčių. Taigi, juokas – vaistai: skanūs, pigūs, visada veiksmingi ir niekada neperdozuojami. Tad juokitės į valias skaitydami anekdotus, kuriuos rasite žurnale „Lapės anekdotai“. Būkit linksmi ir sveiki!

Lapės anekdotai